Mieszkanie w Kleśnie

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Drezdenko miejscowość KLesno

Opis

W ofercie sprzedaży mieszkanie dla wszystkich osób kochających ciszę, spokój i obcowanie z naturą. Lokalizacja to bardzo duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku czterorodzinnego na skraju lasu w miejscowości Klesno w gminie Drezdenko w województwie lubuskim.Wspólne wejście do budynku i podwórko dzielone tylko z jedną rodziną. Nieruchomość bez czynszowa to kolejny walor tej propozycji.
Mieszkanie składa się z dużego przestronnego pokoju z dużą ilością naturalnego światła padającą przez wysokie okna z PCV. Z pokojem sąsiaduje kuchnia w kształcie prostokąta wyposażona w niezbędny sprzęt AGD i meble kuchenne z odpowiednią ilością blatu kuchennego niezbędnego do przygotowania wiejskich posiłków. W pobliżu kuchni łazienka wyposażona w prysznic.
Źródłem ogrzewania mieszkania jest klimatyczny piec kaflowy usytuowany w kącie pokoju natomiast do podgrzania wody służy bojler elektryczny.
Mieszkanie sprzedawane jest wraz z murowanym pomieszczeniem gospodarczym posiadającym prąd i spełniającym funkcję garażu.
Dach na budynku mieszkalnym i budynku gospodarczym w całości został wymieniony na nowy. Ostatni remont w mieszkaniu około 10 lat temu i zostały wówczas wymienione okna . Wraz z mieszkaniem sprzedawana jest także przynależna piwnica o powierzchni 4,50m2.
Cena do negocjacji.
Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska
Licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.