Dom w Przyłęgu

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Strzelce Kraj. miejscowość Przyłęg

Opis

W ofercie sprzedaży klimatyczny dom drewniany położony we wsi Przyłęg na wschodnim skraju lasów Puszczy Gorzowskiej nad rzeką Pełcz w gminie Strzelce Kraj. w województwie lubuskim. Dom całoroczny wybudowany z wysokiej jakości materiałów w 2015 roku. Budynek parterowy niepodpiwniczony w całości docieplony. Do domu wejście jest od strony przestronnego zadaszonego tarasu, który w naturalny sposób stanowi przedłużenie salonu, gdzie w okresie od wiosny do jesieni spożywa się posiłki i odpoczywa. Po przekroczeniu drzwi wejściowych wejdziemy do jasnego i przestronnego salonu z aneksem kuchennym gdzie klimat wiejski nadają drewniane ściany z dodatkiem cegły oraz klimatyczny kominek, który ogrzewa cały dom. W sąsiedztwie salonu jest sypialnia z dużym wygodnym łóżkiem oraz łazienka urządzona w stylu retro wyposażona w prysznic. W przypadku gości dodatkowe miejsce zapewnia poddasze zaadaptowane na dodatkowy pokój z dwoma wygodnymi łóżkami. Dom sprzedawany wraz z meblami, sprzętem AGD i wyposażeniem. Nieruchomość posadowiona jest na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 0,1238 ha w całości ogrodzonej i zagospodarowanej przez liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych. Na posesji znajdują się dwa drewniane budynki gospodarcze stanowiące wspaniałe miejsce do przechowywania drewna do kominka czy sprzętu ogrodowego. Nieruchomość uzbrojona w wodę z ujęcia wiejskiego z wodomierzem mierzącym ilość poboru wody oraz bezodpływowy zbiornik na nieczystości ciekłe.
Miejsce niezwykle klimatyczne i spokojne z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Jeśli szukasz spokoju i ciszy i przestrzeni dla siebie to ta nieruchomość spełnia te kryteria.
Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.