Zakład Drzewny w Ogardach- NOWA NIŻSZA CENA

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Strzelce Kraj. miejscowość Ogardy

Opis

W ofercie sprzedaży nieruchomość będąca aktualnie funkcjonującym zakładem drzewnym położona na skraju wioski Ogardy w gminie Strzelce Kraj. w województwie lubuskim. Posesja w całości ogrodzona i zabezpieczona systemem monitoringu. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta z dogodnym dojazdem poprzez utwardzoną drogę. W samym środku działki posadowiony jest budynek murowany jednokondygnacyjny niepodpiwniczony z wejściami i wjazdami z każdej strony nieruchomości. Budynek o powierzchni zabudowy 1385 m2 składający się z części biurowo-socjalnej i produkcyjnej. W części biurowo-socjalnej są pomieszczenia biur i kuchnia, a także dwie szatnie, dwie toalety i łazienki oraz cześć gospodarcza z kotłem centralnego ogrzewania na opał stały. W części produkcyjnej mamy hale i część warsztatową. Budynek posiada wyremontowany dach w 2019 roku oraz wymienioną instalację elektryczną również w tym samym okresie.
Nieruchomość posiada opomiarowaną w wodomierz instalację wodną i cztery zbiorniki na nieczystości ciekłe.
W cenie nieruchomości maszyny i wyposażenie zakładu drzewnego tj. wózek jezdniowy podnośnikowy, ładowarka kołowa, pilarki tarczowe wzdłużne, pilarki wielotarczowe wzdłużne, wielopiły uniwersalne, pilarki poprzeczne itp.
Możliwość zakupu nieruchomości w celu prowadzenia innej działalności gospodarczej, tj. zakupu bez sprzętu i wyposażenia z upustem cenowym.

Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.