Nowy dom w Marzeninie-UWAGA NOWA NIŻSZA CENA

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Drezdenko miejscowość Marzenin

Opis

W ofercie sprzedaży nowy dom, którego budowę rozpoczęto w 2019 roku w przepięknej i spokojnej wsi Marzenin w gminie Drezdenko w województwie lubuskim.
Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 0,1816 ha w kształcie prostokąta w sąsiedztwie innych działek zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry drogą asfaltową. Cisza i spokój to na pewno atuty lokalizacji tej nieruchomości. Sam budynek jest nietuzinkowy z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, które zwiększają walory estetyczne i funkcjonalne nieruchomości. Budynek jest parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, ale z posadzką wyniesioną 45 cm powyżej otaczającego terenu i dzięki zewnętrznym schodom (które trzeba jeszcze wybudować) poprzez tarasy uzyskuje się dostępność do samego domu. Dom zaprojektowany na planie prostokąta o wymiarach 11,45 m x 18,70 m poszerzonego o dwa wykusze o 119 cm i kolejny wykusz o 150 cm. Budynek przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 25 stopni.
Strefę wejściową domu rozpoczyna wiatrołap, z którego wchodzi się do holu. Z holu zaprojektowano zamknięty korytarz prowadzący do wc oraz do garażu, z którego jest dostęp do pomieszczenia gospodarczego. Również z holu można dostać się do części ogólnodostępnej domu gdzie rozplanowano: kuchnię, jadalnię i salon z wyjściem na taras naziemny. W części prywatnej znajdują się trzy pokoje i dwie łazienki. Poddasze to przestrzeń, w której zaplanowane są kolejne sypialnie wraz z łazienką. Budynek posiada już instalacje wodno-kanalizacyjne wraz ze zbiornikiem na nieczystości płynne, który usytuowany jest na działce. Dom ma doprowadzony także prąd wraz z rozprowadzoną instalacją elektryczną i ogrzewanie podłogowe przygotowane do montażu pompy ciepła. Dom w całości docieplony z oknami PCV i roletami zewnętrznymi. Budynek w stanie deweloperskim do wykończenia. Dom o powierzchni zabudowy 221,26 m2, a powierzchnia całkowita jednej kondygnacji z garażem w bryle budynku wynosi 179,64 m2.
Cena do negocjacji.

Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.