Dom w Strzelcach Kraj. Nowa niższa cena. Pilnie sprzedam

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Strzelce Kraj. miejscowość Strzelce Kraj.

Opis

W ofercie sprzedaży dom położony w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji w Strzelcach Kraj. w województwie lubuskim. W sąsiedztwie inne budynki jednorodzinne; dojazd do nieruchomości bardzo dobry drogą asfaltową. Budynek posadowiony jest na działce w kształcie zbliżonym do prostokąta, w całości ogrodzonej i zagospodarowanej. Na posesję prowadzą dwie bramy wjazdowe i furtka. Dom dwukondygnacyjny w całości podpiwniczony z garażem pod budynkiem i dachem dwuspadowym. Na parterze wita domowników i gości wygodny hol z miejscem do przechowania obuwia i odzieży wierzchniej. Kolejne pomieszczenie to przestronny korytarz prowadzący do bardzo jasnego i wykwintnego salonu. Na parterze znajduje się jeszcze jeden pokój i funkcjonalna kuchnia w kształcie prostokąta z meblami i sprzętem AGD w zabudowie, które są w cenie nieruchomości. Strefę parteru zamyka odrębna toaleta w glazurze i terakocie. Na piętro prowadzą drewniane schody, gdzie przestronny korytarz prowadzi do trzech pokoi, garderoby i bardzo dużej gustownie urządzonej łazienki w nowoczesnej glazurze i terakocie wyposażonej w wannę. Nad drugą kondygnacją znajduje się poddasze nieużytkowe do przechowywania. Część piwniczą stanowi garaż na jeden samochód, kotłownia z piecem gazowym i dodatkowym piecem na paliwo stałe. W części piwnicznej znajduje się także pralnia z łazienką.
Dom wybudowany w latach 1989-1990. Ostatnie remonty były wykonywane w roku 2018 r. Dom posiada dwa niezależne źródła ogrzewania i podgrzewania wody tj. piec na paliwo stałe i piec gazowy oraz dodatkowo bojler elektryczny do podgrzania wody.
Na posesji wygodna altanka ogrodowa – wspaniałe miejsce do biesiadowania i grilowania – a także wiata do przechowywania.

Cena do negocjacji.
Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.