Dom w Słonowie

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Dobiegniew miejscowość Słonów

Opis

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w malowniczej wsi Słonów w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim. Klimatyczny dom z 1920 roku. Budynek parterowy z małą skrytką piwniczną z poddaszem nieużytkowym ale możliwym do adaptacji. Na poddaszu znajduje się już wydzielony pokój. Budynek posiada wejścia do domu od strony podwórka, gdzie wygodna sień poprzez korytarz prowadzi do środka nieruchomości. Budynek posiada dwa pokoje na parterze i jeden na poddaszu. Sercem domu jest jasna i przestronna kuchnia z którą sąsiaduje pomieszczenie gospodarcze z piecem centralnego ogrzewania na paliwo stałe oraz łazienka wyposażoną w wannę.
Budynek wymaga remontu. Ostatni remont przeprowadzono w 2009 roku podczas którego zostało wymienione pokrycie dachowe i okna. Dom posiada wiejskie przyłącze wody i kanalizacji. Na posesji w całości ogrodzonej usytuowany jest murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 56m2. Budynek mieszkalny ma 73 m2 powierzchni zabudowy.
Do domu dojazd dobry drogą gruntową. W sąsiedztwie działki zabudowane domami mieszkalnymi w pobliżu przepiękne lasy i jeziora do wędkowania i odpoczynku.
Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237