Dom w Rokitnie – UWAGA Nowa niższa cena

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Stare Kurowo miejscowość Rokitno

Opis

W ofercie wspaniała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój, szukających nieruchomości na łonie natury.
Ta nieruchomość to dom usytuowany w leśnej wsi Rokitno w gminie Stare Kurowo w województwie lubuskim.
Dom dwurodzinny, lecz z osobnym wejściem na posesję i z odrębnym wjazdem oraz z odrębną działką przy domu o powierzchni 771 m2. Oferowana do sprzedaży nieruchomość to parter domu, niezwykle klimatyczna przestrzeń ze wspaniałymi widokami, którą stanowią trzy pokoje w tym dwa bardzo duże i jasne, jeden pokój mniejszy, a także jasna i funkcjonalna kuchnia oraz łazienka w glazurze i terakocie wyposażona w prysznic.
Całość uzupełnia przedpokój i sień ze starymi, pięknymi drewnianymi drzwiami. Budynek podpiwniczony, sprzedawany wraz z trzema piwnicami, a także murowanym garażem na jeden samochód, segmentem w murowanym budynku gospodarczym i pomieszczeniem w drewnianej szopie.
Nieruchomość ogrzewana przez piec gazowy na gaz LPG, a dodatkowo w jednym z pokoi znajduje się klimatyczny, wiejski kominek.
Nieruchomość wymaga remontu; sprzedawana jest wraz z meblami i wyposażeniem.
Wspaniała oferta zarówno na dom całoroczny jak również jako dom do rekreacji; w pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych jezior, a dom zlokalizowany w sercu lasu. Dojazd do budynku dogodny drogą gruntową, a w bezpośrednim sąsiedztwie jedna rodzina na piętrze i malowniczy las.
Cena do negocjacji.

Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.