Dom w Przynotecku

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Stare Kurowo miejscowość Przynotecko

Opis

W ofercie sprzedaży dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, ale możliwym do adaptacji usytuowany w malowniczej miejscowości Przynotecko w gminie Stare Kurowo w województwie lubuskim. Dom częściowo podpiwniczony, po remoncie, do odświeżenia.
Sercem domu jest duża i funkcjonalna kuchnia sprzedawana z umeblowaniem i sprzętem AGD. Dom składa się także z dużego i jasnego salonu z wyjściem na taras, trzech pokoi, przestronnej łazienki wyposażonej w prysznic i wannę w glazurze i terakocie, toalety, przedpokoju i wiatrołapu. Dom wyposażony jest w centralne ogrzewanie z piecem na paliwo stałe usytuowanym w stodole. Budynek wyremontowany około 12 lat temu.
Duża działka o powierzchni 2950 m2 to kolejny atut tej nieruchomości. Posesja jest w całości ogrodzona i zagospodarowana przez liczne nasadzenia kwiatów i krzewów ozdobnych.
Na działce znajduje się stodoła o pow. zabudowy 267 m2 i dodatkowe dwa murowane pomieszczenia gospodarcze o pow. zabudowy 17 m2 i 119 m2. Wspaniała, cicha i spokojna lokalizacja domu z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową to na pewno atuty tej nieruchomości. Cena do negocjacji.

Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.