Dom w Pławinie

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Stare Kurowo miejscowość Pławin

Opis

Do sprzedania jest uroczy, wiejski dom położony w miejscowości Pławin w gminie Stare Kurowo w województwie lubuskim. Dom jest idealny dla osób poszukujących spokojnego i cichego miejsca z dala od zgiełku miasta. Dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, ale możliwym do adaptacji. Budynek częściowo podpiwniczony. Wejście do domu stanowi wygodny wiatrołap, który prowadzi do przestronnego korytarza z drewnianymi schodami prowadzącymi na poddasze nieużytkowe. Parter to pięć dużych pokoi, dwie kuchnie i łazienka. Dom przedzielony jest korytarzem, który prowadzi z jednej strony do kuchni, trzech pokoi oraz łazienki, a z drugiej strony prowadzi do dwóch pokoi, kuchni i spiżarni. Taki układ pomieszczeń pozwala na zamieszkanie dwóch rodzin lub rodziny wielopokoleniowej, gdyż zapewnia prywatność. Pokoje jasne i bardzo przestronne. Dom ze wspaniałym wiejskim klimatem z drewnianymi podłogami i drewnianymi drzwiami, dużymi oknami wprowadzającymi do wszystkich pomieszczeń dużo światła dziennego. Budynek wymaga remontu, lecz oferuje cały wachlarz możliwości.
Połowa domu ogrzewana jest przez system centralnego ogrzewania z piecem na paliwo stałe zlokalizowanym w piwnicy, a druga połowa ogrzewana jest przy pomocy piecy kaflowych.
Nieruchomość posadowiona na działce w kształcie zbliżonym do litery L z dogodnym dojazdem drogą gruntową. Cała posesja posiada jeszcze cztery budynki gospodarcze w tym dużą murowaną stodołę.
W sąsiedztwie działki niezabudowane i zabudowana domem mieszkalnym. Wspaniała lokalizacja wśród pól na łonie natury.

Pławin do malownicza miejscowość zlokalizowana wśród pól i lasów co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W pobliżu znajduje się też wiele atrakcji turystycznych, w tym piękne jeziora oraz zabytkowe kościoły.
Cena domu do negocjacji.Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oglądanie nieruchomości pośrednik Beata Matuszewska licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa strona sprzedająca.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego.