Dom nad jeziorem w Radęcinie

woj. lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki gmina Dobiegniew miejscowość Radęcin

Opis

W ofercie sprzedaży malowniczo położony dom letniskowy wśród lasów na obrzeżach Drawieńskiego Parku Narodowego nad jeziorem Radęcinskim w miejscowości Radęcin w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim. Nieruchomość położona wśród pięknych drzew w odległości około 200 m od przepięknego i czystego jeziora. Dom drewniany, parterowy ze strychem nieużytkowym, ale możliwym do adaptacji na dodatkowe pomieszczenie. Serce domu to przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 24,20 m2, który bezpośrednio sąsiaduje z przytulną sypialnią o powierzchni 10 m2 i w pełni wyposażoną łazienką z prysznicem o powierzchni 4,84 m2. Budynek posiada odrębne wejście do kolejnego pokoju o powierzchni 12 m2 z łazienką również w pełni wyposażoną o powierzchni 4,10 m2. Dodatkowym atutem jest zagospodarowana antresola na sypialnię oraz pomieszczenie gospodarcze.
Przedłużenie domu stanowi przestronny i w całości zadaszony taras o powierzchni prawie niespełna m2. Dom ogrzewany jest elektrycznie. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1351 m2 w całości ogrodzonej i zagospodarowanej przez liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych. Nieruchomość w pełni uzbrojona, tj. prąd, woda, kanalizacja a dodatkowo nawet wędzarnia.
Wspaniałe klimatyczne miejsce, które zainteresuje wszystkie osoby ceniące ciszę, spokój i obcowanie z naturą. Dojazd drogą gruntową. Możliwość sprzedaży nieruchomości z całym umeblowaniem i wyposażeniem.

Zapraszam serdecznie na prezentację pośrednik Beata Matuszewska, licencja numer 19237.
Koszty pośrednictwa w całości pokrywa sprzedający.
Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w myśl przepisów Kodeksu Cywilnego